Americké ministerstvo energetiky v rámci své iniciativy SunShot vyčlení až 30 milionů dolarů (750 milionů Kč) na projekty spojené s dalším rozvojem využívání solárních zdrojů. Finance poputují na celkem 13 projektů týkajících se rozvoje a provozu sítí a nástrojů pro začleňování dalšího výkonu ze solárních elektráren do sítě. 13 vybraných projektů má provozovatelům sítí umožnit získat přístup k okamžitým hodnotám
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Ministerstvo energetiky USA dá 30 mil. USD na integraci solárních zdrojů do sítě
2. února 2017 14:07
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/obnovitelne-zdroje/ministerstvo-energetiky-usa-da-30-mil-usd-integraci-solarnich-zdroju-site/
Zdroj: OEnergetice.cz