Společnost DONG Energy se zavázala stát se jednou z prvních velkých evropských energetických společností, která kompletně přestane využívat uhlí. Do roku 2023 tak zbývající dvě uhelné elektrárny společnosti spalující 1,7 milionu tun uhlí přejdou na využívání biomasy. „Rozhodli jsme se učinit poslední krok a ukončit využití uhlí ve všech našich elektrárnách. Budoucnost patří obnovitelným zdrojům energie,
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Společnost DONG Energy přestane do roku 2023 využívat uhlí, nahradí jej biomasou
3. února 2017 13:17
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/uhli/spolecnost-dong-energy-prestane-roku-2023-vyuzivat-uhli-nahradi-jej-biomasou/
Zdroj: OEnergetice.cz