Pokud je evoluce přirozený vývoj a revoluce je řízený obrat stávajícího stavu, pak je otázkou jak nazvat množinu změn, které se blíží. Poslechněte si názory našich osobností z blízkých oborů. Podle toho, co jsme slyšeli, bych navrhoval použít zcela jiný výraz než oba zmiňované. Vyznáte se ve všech termínech nové digitální doby?
R4M#10: Nerozumím, proč tomu stále někdo říká revoluce. Nejde o evoluci?
7. února 2017 0:27
Energie
Celý článek: http://elektrika.cz/data/clanky/r4m-10-nerozumim-proc-tomu-stale-nekdo-rika-revoluce-nejde-o-evoluci
Zdroj: Elektrika.cz