Představenstvo společnosti Gazprom v sobotu oficiálně schválilo nákup zbývajícího 50% podílu konsorcia Nord Stream 2 AG, které bude stát za výstavbou rozšíření plynovodu Nord Stream. Včera o tom informoval server Natural Gas World. Konsorcium Nord Stream 2 AG bylo založeno za účelem plánování, výstavby a provozu plynovodu Nord Stream 2. Společnost, jejíž sídlo se nachází ve
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Gazprom odkoupí zbývající 50% podíl v konsorciu pro výstavbu Nord Stream 2
7. února 2017 18:37
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/plyn/33565/
Zdroj: OEnergetice.cz