Pražský dopravní podnik (DPP) koupí 14 elektrobusů pro linku 207 ze Staroměstské na Ohradu, jezdit by mohly od září 2018. Na dnešním setkání s novináři to řekl generální ředitel DPP Martin Gillar. Pořízení elektrobusu je dvakrát dražší než naftového autobusu, stojí 11 až 12 milionů Kč, další dva miliony výměna baterií, která prodlouží životnost, dodal.
Publikováno na webu oEnergetice.cz
V Praze by v příštím roce mělo jezdit 14 nových elektrobusů
8. února 2017 13:57
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/elektrina/v-praze-by-v-pristim-roce-melo-jezdit-14-novych-elektrobusu/
Zdroj: OEnergetice.cz