Německo plánuje v několika následujících letech přispět až 300 miliony eur (8,1 miliard Kč) k rozvoji infrastruktury pro elektřinou poháněná vozidla. Podporu Německu již schválila i Evropská komise, podle které je v souladu s unijními pravidly pro státní podporu. Díky státní podpoře by v Německu mělo v průběhu následujících 4 let vzniknout až 15 tisíc nových dobíjecích stanic, z čehož jednu třetinu mají tvořit stanice rychlodobíjecí.
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Německo dá 300 milionů eur na rozvoj sítě dobíjecích stanic v zemi
15. února 2017 9:57
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/nemecko/nemecko-da-300-milionu-eur-rozvoj-site-dobijecich-stanic-zemi/
Zdroj: OEnergetice.cz