dy může malé množství jedu prospívat a kdy škodit? Lze člověka otrávit i bez jedu? Lékař, chemik a buřič Paracelsus před půl tisíciletím hlásal, že ,,všechno je jedovaté a není nic, co by nebylo jedem, pouze dávka činí jed jedem". Psavý psychiatr Vladimír Vondráček k tomu před půl staletím dodal: ,,Dvě stě švestkových knedlíků je toxičtější... Čtěte dále →
Příspěvek Otrava v normě pochází z Vesmír
Otrava v normě
15. února 2017 15:37
Příroda
Celý článek: http://vesmir.cz/2017/02/15/otrava-v-norme/
Zdroj: Vesmír