Polsko má podle ekologických aktivistů nejznečištěnější ovzduší v Evropě, což podle nich ročně vede k až 50 tisícům předčasných úmrtí v zemi. Jiný pohled na situaci má tamní ministr energetiky, podle nějž znečištění vzduchu nemá vliv na délku lidského života. Polské ekologické organizace včera podaly stížnost u Evropské komise, protože Polsko podle nich nejedná v oblasti ochrany ovzduší dostatečně. Značně
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Znečištění vzduchu podle polského ministra energetiky nemá vliv na délku života
18. února 2017 14:57
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/zivotni-prostredi/znecisteni-vzduchu-podle-polskeho-ministra-energetiky-nema-vliv-delku-zivota/
Zdroj: OEnergetice.cz