Americký stát New York se musí rozhodnout a informovat společnost Entergy, která provozuje jadernou elektrárnu Indian Point, o tom, zda bude elektrárna trvale odstavena v letech 2020 a 2021. Elektrárna má instalovaný výkon 2 069 MW a je otázkou, zda se ho v příštích letech povede nahradit jinými zdroji. Provozovatel jaderné elektrárny Indian Point společnost Entergy v lednu uzavřela dohodu
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Stát New York by měl najít výkon, který nahradí JE Indian Point
19. února 2017 10:47
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/jaderne-elektrarny/stat-new-york-by-mel-najit-vykon-ktery-nahradi-indian-point/
Zdroj: OEnergetice.cz