Navzdory loňské největší ztrátě v historii plánuje RWE vyplácet za letošní rok dividendu. Dle informací agentury Reuters chce RWE vyplácet dividendu za rok 2017 ve výši 0,5 euro na akcii. Oznámení o výplatě dividend má vzbudit důvěru trhu, že i přes současné složité podmínky na energetickém trhu, bude RWE schopna dosahovat dobrých hospodářských výsledků. Rok 2016 byl pro
Publikováno na webu oEnergetice.cz
RWE si chce usmířit akcionáře a plánuje vyplácet za letošní rok dividendu
23. února 2017 14:57
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/nemecko/rwe-si-chce-usmirit-akcionare-planuje-vyplacet-za-letosni-rok-dividendu/
Zdroj: OEnergetice.cz