Zhruba 37 % všech prodaných aut v Norsku tvořily v lednu elektromobily. Minulý rok se elektromobily podílely na prodeji aut v Norsku z 29 %. Takto vysokých hodnot Norsko dosáhlo především díky výhodám pro majitele. Od roku 2025 by se v Norsku už nemuselo prodat ani jedno auto se spalovacím motorem. O vysokém prodeji elektromobilů v Norsku informoval
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Elektromobily v Norsku tvořily minulý měsíc 37 % všech prodaných aut
24. února 2017 7:37
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/elektrina/elektromobilita/elektromobily-norsku-tvorily-minuly-mesic-37-vsech-prodanych-aut/
Zdroj: OEnergetice.cz