Výrobce solárních panelů SolarCity, kterého loni koupila automobilka Tesla, propustil loni téměř pětinu zaměstnanců. Firma se tak snaží udržet si hotovost v době, kdy zpomaluje růst poptávky po střešních solárních panelech. Na konci loňského roku měla firma 12 243 zaměstnanců, o 19,8 procenta méně než na konci roku 2015. Vyplývá to z prohlášení firmy pro
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Společnost SolarCity loni propustila 20 procent zaměstnanců
2. března 2017 9:37
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/rychle-zpravy/spolecnost-solarcity-loni-propustila-20-procent-zamestnancu/
Zdroj: OEnergetice.cz