Španělsko zprovoznilo první loď na LPG, která bude dopravovat pasažéry mezi Barcelonou a Mallorkou. Jedná se o součást projektu Evropské Unie Cleanporte, který si klade za cíl snížit emise v dopravě a zlepšit kvalitu ovzduší. Projekt Cleanporte spadá pod kategorii projektů Connecting Europe Facility a pilotní španělský projekt, který probíhal poslední 3 roky, má sloužit k harmonizaci a snadnějšímu zavedení
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Španělsko představilo první loď na zemní plyn
6. března 2017 11:17
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz