Španělsko zprovoznilo první loď na LNG, která bude dopravovat pasažéry mezi Barcelonou a Mallorkou. Jedná se o součást projektu Evropské Unie Cleanport, který si klade za cíl snížit emise v dopravě a zlepšit kvalitu ovzduší. Projekt Cleanport spadá pod kategorii projektů Connecting Europe Facility a pilotní španělský projekt, který probíhal poslední 3 roky, má sloužit k harmonizaci a snadnějšímu zavedení
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Španělsko uvedlo do provozu první loď na zemní plyn
6. března 2017 18:57
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz