Kalifornský energetický úřad vyčlenil 2,7 milionu dolarů na podporu dvou geotermálních projektů, které má na starosti Berkeley Lab. Cílem obou projektů je nákladově efektivnější rozvoj a provoz tohoto typu energetického zdroje. Spojené státy jsou nyní v čele instalovaného elektrického výkonu v geotermálních elektrárnách, jejich potenciál je ovšem řádově vyšší. Energetické oddělení prestižní Berkeley Lab na
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Kalifornie investuje do výzkumu geotermální energie
12. března 2017 12:37
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/spolecnosti-svet/kalifornie-investuje-vyzkumu-geotermalni-energie/
Zdroj: OEnergetice.cz