Firmy vidí úspory energie pozitivně a čím dál více jich zvažuje implementovat energeticky efektivní opatření. Přibližně 10 % společností se domnívá, že dosahování úspor by však mělo fungovat na čistě dobrovolné bázi. Většina respondentů také nepovažuje povinnost provádět opakovaně energetický audit za funkční cestu k dosažení úspor. Přesto uvádějí, že jim audit ukázal cestu, kudy se
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Průzkum: Český průmysl dokáže uspořit 14 % energie
14. března 2017 11:57
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz