Německá energetická společnost E.ON prohloubila za loňský rok ztrátu na rekordních 16 miliard eur (432,3 miliardy Kč), v předchozím roce prodělala sedm miliard eur. Rekordní ztrátu přitom společnost zaznamenala již třetím rokem za sebou. Důvodem byly odpisy v bývalé divizi konvenčních elektráren Uniper. Firma současně v dnešním sdělení uvedla, že za účelem snížení dluhu prodá
Publikováno na webu oEnergetice.cz
E.ON vykázal za loňský rok ztrátu o 4 mld. eur vyšší, než se předpokládalo
15. března 2017 9:37
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/rychle-zpravy/e-on-vykazal-za-lonsky-rok-ztratu-o-4-mld-eur-vyssi-nez-se-predpokladalo/
Zdroj: OEnergetice.cz