Kvalita ovzduší v hlavním městě Spojeného království je v některých ohledech prý horší než ta v Pekingu. Místní firmy se nyní rozhodly, i kvůli negativním dopadům na jejich výdělky, proti tomuto zasáhnout. Údajně tak chtějí suplovat nedostatek aktivity ze strany londýnské a vládní administrativy. Skupiny sdružující místní obchodníky začínají přicházet s vlastními plány na boj
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Londýnský business přebírá iniciativu v boji proti znečištěnému ovzduší
15. března 2017 18:17
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/zivotni-prostredi/londynsky-business-prebira-iniciativu-boji-znecistenemu-ovzdusi/
Zdroj: OEnergetice.cz