Dle informací největšího slovenského výrobce, společnosti Slovenské elektrárne, vzrostla spotřeba elektřiny na Slovensku za minulý rok v porovnání s rokem 2015 o 0,5 TWh . Jedná se o nejvyšší hodnotu spotřeby od roku 1983, kdy se začalo s archivací údajů. V roce 2016 bylo na Slovensku spotřebováno 30,1 TWh elektřiny. Výroba slovenských zdrojů i přes mírný
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Spotřeba elektřiny na Slovensku loni dosáhla rekordní hodnoty
16. března 2017 15:57
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/elektrina/spotreba-elektriny-slovensku-loni-dosahla-rekordni-hodnoty/
Zdroj: OEnergetice.cz