Jihoamerická Kolumbie schválila plán rozvoje energetické soustavy do roku 2030, ve kterém přijala předpoklad výstavby nového výkonu ve výši 5 362 MW v horizontu 15 let. To je více než třetinové navýšení současného instalovaného výkonu země. Téměř 40 % nově instalovaného výkonu mají tvořit OZE. V dokumentu vydaném ministerstvem energetiky a hornictví je specifikováno, že výstavba potřebného instalovaného
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Kolumbie plánuje v horizontu 15 let nainstalovat 2 GW v OZE
27. března 2017 6:37
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/elektrarny-svet/kolumbie-planuje-horizontu-15-let-nainstalovat-2-gw-oze/
Zdroj: OEnergetice.cz