National Grid, provozovatel přenosové soustavy ve Spojeném království, a britská distribuční společnost UK Power Networks žádají o změnu regulatorních pravidel takovým způsobem, aby bylo oběma společnostem umožněno vlastnit a provozovat úložiště elektrické energie. Proti jsou ostatní vlastníci systémů pro ukládání energie, kteří se obávají narušení hospodářské soutěže. Uvedl to britský deník Financial Times. Jak provozovatel přenosové soustavy
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Britský TSO National Grid žádá o změnu regulatorních pravidel, chce provozovat vlastní baterie
3. dubna 2017 10:27
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz