V sobotu 1. dubna zveřejnila EU na svých stránkách údaje o emisích skleníkových plynů za loňský rok, které podléhají systémů obchodování s emisemi v rámci ETS. Podle analýzy agentury Reuters došlo již šestým rokem k poklesu těchto emisí. V meziročním srovnání došlo k poklesu emisí o 2,55 %. Více než 11 000 subjektů, které produkují zhruba 45 % emisí skleníkových plynů
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Emise CO2 v systému ETS za loňský rok klesly o více než 2,5 %
6. dubna 2017 15:27
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/emise-co2/emise-co2-systemu-ets-za-lonsky-rok-klesly-vice-nez-25/
Zdroj: OEnergetice.cz