České domácnosti v uplynulé zimě spotřebovaly meziročně v průměru o 11 procent více tepla z tepláren. Typická čtyřčlenná rodina v zatepleném bytovém domě za něj zaplatí proti zimě na přelomu let 2015 a 2016 o 630 korun více. ČTK to řekl mluvčí Teplárenského sdružení ČR (TS ČR) Pavel Kaufmann. Uvedl, že důvodem bylo chladnější počasí
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Spotřeba tepla českých domácností vzrostla meziročně o 11 %
9. dubna 2017 12:17
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/teplarenstvi/spotreba-tepla-ceskych-domacnosti-vzrostla-mezirocne-o-11/
Zdroj: OEnergetice.cz