Pravděpodobně nejhorší radou od prodejce na maloprodejně bývá pokud pronese něco takového: "Kupte si ochranu, kupte, kupte ... ochrání vás před blesky". Na druhou stranu existuje opačný extrém typu: "Nemá cenu cokoliv nasazovat, pokud nemáme instalovány kompletní všechny stupně". Jak to tedy je? Je opravdu lepší samotný přepěťový stupeň typu tři než vůbec nic? Je samotný stupeň k něčemu dobrý? Není samotný nebezpečný?
OPP#7 Je přepěťový stupeň typu 3 lepší než nic?
11. dubna 2017 0:27
Energie
Zdroj: Elektrika.cz