Podle predikcí australského Ministerstva průmyslu, inovací a vědy by těžba a vývoz australského energetického uhlí měly v horizontu následujících pěti let mírně stoupat. Nejvíce by se na rostoucím exportu měla podílet stoupající poptávka v Indii a v regionu jihovýchodní Asie. Australské Ministerstvo průmyslu, inovací a vědy ve svém čtvrtletním reportu Resources and Energy Quarterly z letošního
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Austrálie počítá v příštích 5 letech s růstem těžby energetického uhlí
15. dubna 2017 17:57
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/uhli/australie-pocita-pristich-5-letech-rustem-tezby-energetickeho-uhli/
Zdroj: OEnergetice.cz