Bývalý povrchový důl na uhlí v americkém státě Kentucky se přemění na solární elektrárnu. Místní uhelná společnost plánuje v horách umístit stovky tisíc solárních panelů, napsala agentura AP. Solární elektrárna by se měla nacházet v horách u města Pikeville, v srdci těžby uhlí v Kentucky, uvedly společnosti Berkeley Energy Group, EDF Renewable Energy a bývalý
Publikováno na webu oEnergetice.cz
V bývalém uhelném lomu v Kentucky má vyrůst solární farma
19. dubna 2017 14:17
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/elektrina/v-byvalem-uhelnem-lomu-v-kentucky-ma-vyrust-solarni-farma/
Zdroj: OEnergetice.cz