Východoukrajinský Luhansk ovládaný proruskými radikály se v noci nakrátko celý ocitl bez dodávky elektřiny. Oznámila to místní povstalecká agentura LuhanskInformCentr (LIC). O půlnoci se téměř půlmilionové město ponořilo do tmy v důsledku zásahu ukrajinských energetiků, kteří se rozhodli dodávku vypnout kvůli nesplaceným dluhům. Město Luhansk, správní středisko samozvané luhanské „lidové republiky“, zásobuje proudem elektrárna stojící
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Město Luhansk bylo v noci bez elektřiny, odpojeno bylo kvůli nesplaceným dluhům
25. dubna 2017 10:37
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/rychle-zpravy/mesto-luhansk-bylo-v-noci-bez-elektriny-odpojeno-bylo-kvuli-nesplacenym-dluhum/
Zdroj: OEnergetice.cz