Norsko má do dvou let zdvojnásobit financování obnovitelných zdrojů energie v rozvojových zemích. Norská vláda přišla s návrhem zvýšit podíl svých fondů, které jsou určeny na projekty využívající obnovitelné zdroje energie ze 495 mil. NOK (téměř 1,5 mld Kč) v roce 2017 na částku 1 mld NOK (3 mld. Kč) v roce 2019. Norfund nyní působí kromě jižní a subsaharské Afriky
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Norsko do roku 2019 v Africe zdvojnásobí financování OZE
25. dubna 2017 10:47
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/obnovitelne-zdroje/norsko-roku-2019-africe-zdvojnasobi-financovani-oze/
Zdroj: OEnergetice.cz