Východní světová velmoc není v těchto aktivitách příliš vidět. Čím to je? Jde o strategii nebo se Rusko podobných aktivit účastnit nebude? Jak to vidí naši odborníci? Vývoj v této zemi sledují mnozí odborníci ve svých specializacích. Zda se Rusko připojí ke sdílení dat je opravdu otázka "balšája". Jak to dopadne?
R4M#16: A co Rusko? Vyvíjí podobnou aktivitu k Průmyslu 4.0?
2. května 2017 0:17
Energie
Celý článek: http://elektrika.cz/data/clanky/r4m-16-a-co-rusko-vyviji-podobnou-aktivitu-k-prumyslu-4-0
Zdroj: Elektrika.cz