Veřejné dobíjecí stanice pro elektromobily budou muset být v evidenci, kterou zatím vede ministerstvo průmyslu pro čerpací stanice a stanice na plyn. Počítá s tím novela zákona o pohonných hmotách, kterou dnes podepsal prezident Miloš Zeman. O podpisu novely informoval prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. V evidenci jsou zatím klasické čerpací stanice na benzin a naftu
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Prezident podepsal novelu týkající se dobíjecích stanic, budou muset být v evidenci MPO
2. května 2017 16:17
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz