Proč instalovat hlásiče kouře? Jaké existují varianty a následné možnosti? Jak je to se zárukou přístroje a baterie? Dá se baterie vyměňovat? Co je to Q label? Jak zjistím, že kouřový hlásič funguje jak má? Potřebuji k hlásičům nějakou požární ústřednu nebo hlásiče spojovat s centrálním pultem PO? Nebude hlásič reagovat na kouř z krbu nebo kuchyně? Pokud máme více hlásičů a budou všechny houkat, jak zjistím kde vlastně hoří?
HAGER point#6: Kouřové hlásiče
3. května 2017 0:27
Energie
Zdroj: Elektrika.cz