Děti z 15 mateřských, základních a středních škol na Vrchlabsku, Trutnovsku a Jilemnicku pečovali celou zimu o ježka. Toho jim začátkem ledna přivezli pracovníci krkonošského parku v rámci projektu Bodlinka. Jejich úkolem bylo ježka vykrmit, aby mohl být na jaře vypuštěn zpět do přírody.
Děti na Vrchlabsku se staraly celou zimu o ježka. Teď přišel čas návratu do přírody
3. května 2017 8:47
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz