Německá RWE musí nadále snižovat náklady na provoz svých konvenčních elektráren, uvedl generální ředitel společnosti Martin Schmitz. Důvodem jsou nízké ceny elektřiny, které i přes nedávné oživení zůstávají na rekordně nízkých hodnotách. Společnost nyní rovněž sází na zavedení kapacitního mechanismu. Po roce, ve kterém RWE zaznamenala svou největší čistou ztrátu a vyčlenění obnovitelných zdrojů energie, síťových aktiv
Publikováno na webu oEnergetice.cz
CEO RWE: Náklady konvenčních elektráren musíme kvůli nízkým cenám elektřiny nadále snižovat
4. května 2017 6:37
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz