K německé společnosti innogy se v rámci posilování působení v oblasti elektromobility připojil jeden z hlavních manažerů divize elektromobility BMW. Od elektromobility si společnost hodně slibuje, plánuje například významnou expanzi v oblasti rychlodobíjecích stanic. Novou posilou pro innogy je Stefan von Dobschütz, který poslední téměř dva a půl roku řídil divizi elektromobility v BMW. Společně
Publikováno na webu oEnergetice.cz
innogy posiluje tým elektromobility, Německo je pro elektrická auta příležitost
8. května 2017 8:37
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz