Na konci března se nosorožcům, kteří byli v roce 2009 převezeni ze ZOO Dvůr Králové do tanzanského národního parku Mkomazi, narodilo další mládě. Matkou samičky, jež zatím nedostala jméno, je samice Deborah, otcem samec Jamie. Stejnému páru se podařilo přivést na svět mláďata už v letech 2011 a 2014, Jamie navíc v minulém roce zplodil dvě další mláďata s jinými samicemi.
Nosorožci ze ZOO Dvůr Králové mají v Tanzanii už třetí mládě. A zase samičku
10. května 2017 10:07
Příroda
Celý článek: http://www.rozhlas.cz/_zprava/nosorozci-ze-zoo-dvur-kralove-maji-v-tanzanii-uz-treti-mlade-a-zase-samicku--1724559
Zdroj: rozhlas.cz