Automobilka Volkswagen AG sdělila, že opět začíná prodávat dieselové vozy v USA. Vozidla s dieselovým pohonem mají 12% podíl na prodejích značky za duben. To je znamení, že poptávka nebyla problémy oproti dřívějšímu čtvrtinovému podílu výrazněji utlumena. Největší světový výrobce automobilů dostal po svém přiznání neoprávněných úprav emisních limitů od představitelů Spojených států v září roku 2015
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Volkswagen začíná v USA po emisním skandálu opět prodávat dieselová vozidla
10. května 2017 10:37
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/emise-co2/volkswagen-zacina-emisnim-skandalu-usa-opet-prodavat-dieselova-vozidla/
Zdroj: OEnergetice.cz