Německá vláda se v těchto dnech domluvila se společností GNS Gesellschaft für Nuklear-Service mbH na převodu jejího podílu ve společnosti spravující hned několik meziskladů jaderného odpadu. Vláda tak podnikla další krok k naplnění svých prosincových závazků, kdy se zavázala převzít zodpovědnost za dočasné, ale i trvalé uložení radioaktivního materiálu z německých jaderných elektráren. V březnu letošního roku založila společnost
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Německá vláda zakoupí úložiště jaderného odpadu
12. května 2017 13:57
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz