Německo bude žádat o výjimky pro své hnědouhelné elektrárny v souvislosti s odsouhlasením přísnějších limitů na úrovni EU pro škodlivé látky vypouštěné z elektráren. Členské státy Evropské unie 28. dubna odhlasovaly v rámci tzv. revidovaného Referenčního dokumentu o nejlepších dostupných technikách (BREF) přísnější limity pro emise NOx, SO2, rtuti a prachových částic vypouštěných z velkých spalovacích zařízení, které vejdou
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Německo bude v rámci nových limitů NOx žádat o výjimky pro své hnědouhelné elektrárny
14. května 2017 12:17
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz