Občas slyším, jak nám nové technologie umožní energetickou soběstačnost a nezávislost na centralizované energetice. Taky se těším na svět, kde každý budeme mít na oblečení či na hlavě solární panel (někteří ho už máme ? ) a budeme chodícími elektrárnami. Cesta k tomuto ideálnímu světu však zřejmě povede přes velmi silnou centralizaci. Prof. Quaschning ve své přednášce potvrzuje
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Přes supercentralizaci k decentralizaci
15. května 2017 20:27
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz