Německá RWE již nyní prodala velkou část elektřiny na příští tři roky, které bude vyrábět ve svých hnědouhelných a jaderných elektrárnách. U některých kontraktů šla i pod aktuální cenu na trhu, což může svědčit o tom, že nevěří v obnovení cen na trhu s elektřinou minimálně do roku 2020. Elektrárenské společnost RWE se, alespoň podle
Publikováno na webu oEnergetice.cz
RWE nevěří ve vyšší ceny elektřiny, zajistila si prodej téměř celé výroby z lignitu a jádra
16. května 2017 6:37
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz