Češi v letošním chladném lednu spotřebovali měsíčně nejvíce zemního plynu za posledních pět let. Celková spotřeba dosáhla v prvním měsíci letošního roku asi 1,3 miliardy metrů krychlových a byla nejvyšší za posledních 60 měsíců. ČTK to dnes sdělil Český plynárenský svaz. Letošní leden byl podle meteorologů sedmý nejchladnější od roku 1961. Průměrná měsíční teplota minus
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Češi v lednu spotřebovali měsíčně nejvíce plynu za pět let
16. května 2017 14:57
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz