Podobně jako další evropské země se i Polsko vydává cestou zavádění kapacitních mechanismů, které mají zemi zajistit dostatek elektrického výkonu pro tamní síť v nadcházejících letech. První z aukcí by měla podle serveru ICIS proběhnout v roce 2018, o rok později se má aukce otevřít i pro zahraniční výrobce. Současný návrh kapacitního mechanismu nyní musí posoudit polský parlament a
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Kapacitní aukce mají v Polsku odstartovat v příštím roce, zapojit se budou moci i zahraniční výrobci
16. května 2017 18:37
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz