Možný odchod Spojeného království z Evropského systému emisního obchodování (EU ETS) nebude mít významný vliv na přebytek emisních povolenek ke konci 4. obchodovacího období. Vyplývá to z reportu klimatického think-tanku Sandbag, který byl zveřejněn v pátek. Možný odchod Spojeného království z EU ETS by měl podle Sandbagu za následek snížení přebytku emisních povolenek ke konci 4. obchodovacího období,
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Sandbag: Odchod Británie z EU by neměl významný dopad na přebytek povolenek v EU ETS
18. května 2017 10:47
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/emise-co2/sandbag-odchod-britanie-eu-by-nemel-vyznamny-dopad-prebytek-povolenek-eu-ets/
Zdroj: OEnergetice.cz