I díky odsiřovacímu zařízení za půl miliardy korun snížila loni Teplárna České Budějovice množství emisí. Podle předběžných údajů klesl objem tuhých znečišťujících látek meziročně o 20,6 tuny na 11 tun, oxidu siřičitého o 1498,2 tuny na 288,6 tuny a oxidů dusíku o 33,5 tuny na 467,4 tuny. ČTK to dnes řekl mediální zástupce firmy Zdeněk
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Teplárna České Budějovice loni snížila množství emisí
22. května 2017 18:27
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/rychle-zpravy/teplarna-ceske-budejovice-loni-snizila-mnozstvi-emisi/
Zdroj: OEnergetice.cz