Britská levice plánuje v případě svého vítězství v nadcházejících volbách převést zprivatizovaná síťová odvětví zpět pod státní kontrolu. Podle šéfa britské přenosové a přepravní soustavy, Johna Pettigrewa, by ovšem takový převod do veřejného vlastnictví nebyl dobrý nápad a jen by zbrzdil další nástup obnovitelných zdrojů energie. Levicová Labour party (obdoba české ČSSD) má v případě
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Znárodnění britské přenosové soustavy by zbrzdilo rozvoj OZE, tvrdí šéf National Grid
23. května 2017 18:17
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz