Podle berlínského think-tanku Agora-Energiewende bude díky nově zavedenému systému aukcí po roce 2022 postupně klesat poplatek koncových uživatelů na podporu obnovitelných zdrojů energie. Pro německé obyvatele to bude klíčové, protože v tomto období je současně možné očekávat vyšší ceny silové elektřiny. Mezi jedno z hlavních témat německé proměny energetiky nepochybně patří vyšší koncové ceny elektrické energie,
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Německý poplatek na OZE by měl začít klesat již po roce 2022
29. května 2017 6:37
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/rychle-zpravy/nemecky-poplatek-oze-by-mel-zacit-klesat-jiz-roce-2022/
Zdroj: OEnergetice.cz