U Slatinic na Mostecku se bude po letech znovu dolovat uhlí. Vršanská uhelná připravuje přeložení sítí, náklady jsou kolem miliardy korun. Investice má být ukončena do roku 2021, v následujících dvou až třech letech by se mohlo začít těžit. ČTK to dnes řekla Gabriela Sáričková Benešová, mluvčí skupiny skupiny Czech Coal, do které Vršanská uhelná
Publikováno na webu oEnergetice.cz
U Slatinic bude obnovena těžba uhlí, těžař chystá přeložení sítí
29. května 2017 15:37
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/rychle-zpravy/u-slatinic-bude-obnovena-tezba-uhli-tezar-chysta-prelozeni-siti/
Zdroj: OEnergetice.cz