Německá automobilka Volkswagen pokračuje v realizaci svého programu na ochranu životního prostředí. Do roku 2025 má v plánu snížit spotřebu energií, hodnoty emisí a spotřebu vody o 45 % ve srovnání s rokem 2010. Snahou automobilky je celková optimalizace procesů vedoucích k co nejmenším dopadům na životní prostředí. Značka Volkswagen má nový ambiciózní cíl pro
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Volkswagen chce do roku 2025 snížit dopad své produkce na životní prostředí téměř na polovinu
1. června 2017 10:57
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz