Musíme na to přistupovat s jakousi logikou. Vždycky je důležité používat zdravý selský rozum, možná teď hovořím sám proti naší firmě, ale vezměte si, že přístroje jsou v současné době jasně definované pro proudy nad 2,5A. My jako Siemens, nebo OEZ se chlubíme tím, že přístroje reagují už od proudu 1,5A, v pořádku, ale ...
Proč není vhodné AFDD nasadit na všechny vývody rozvaděče?
2. června 2017 0:17
Energie
Celý článek: http://elektrika.cz/data/clanky/proc-neni-vhodne-afdd-nasadit-na-vsechny-vyvody-rozvadece
Zdroj: Elektrika.cz