Hlavní elektrotechnický veletrh na Slovensku změnil po 22. ročnících své místo! Letos se objevil poprvé ve třech halách nitranského výstaviště spolu se slovenským Mezinárodním strojírenským veletrhem. Letos jsme se s kamerou vydali za těmi, kteří chtěli o této události prozradit více.
Slovenský ELO SYS 2017 byl již v Nitře!
7. června 2017 0:27
Energie
Zdroj: Elektrika.cz